Designed by olwebdesign

Anhydritový potěr

Co je anhydritový potěr?

Anhydritový potěr je čerstvá samonivelační směs na bázi síranu vápenatého – anhydritu, plniva ve formě praného písku frakce 0 – 4 mm, plastifikačních přísad a vody. Po položení tvrdne tak rychle, že je pochozí po 24 - 48 hodinách a zatížitelný po 4-5 dnech.

Díky sníženému množství vzduchových bublin a vysoké hustotě se používá stále častěji při instalaci podlahového topení, neboť snižuje oproti betonu odpor prostupu tepla a teplo odvádí do vytápěného prostoru rychleji. Vrstva potěru je po aplikaci homogenní v celé tloušťce bez nutnosti dalšího hutnění, nevytváří se dutiny a topné trubky jsou těsně obklopeny litým potěrem, což zaručuje dobrý převod tepla.

Číst dál: Anhydritový potěr

Cementový potěr

Co je cementový potěr?

Cementový potěr je čerstvá potěrová směs na bázi cementového pojiva, plniva, přísad a vody. Je určen pro lité vyrovnávací (podkladní) vrstvy podlah zejména v obytných, občanských a průmyslových objektech. Je také vhodný pro systémy podlahového vytápění. Po položení tvrdne tak rychle, že je pochozí po 24 - 48 hodinách a zatížitelný po 7 dnech.

Cementový potěr je na místo určení dodáván aplikačním návěsem. Požadovaná teplota podkladu, potěru a prostředí během aplikace je stanovena v rozmezí +5 až +30°C. Povrch čerstvého potěru je třeba ihned po odvzdušnění ošetřit těsnícím nástřikem a chránit před průvanem a přímým slunečním zářením min. 3 dny po aplikaci.

 

Číst dál: Cementový potěr

Mám zájem o nezávaznou cenovou nabídku

žádnéteplovodníelektrické